Yüz Estetiği Kliniğimize
Hoş Geldiniz

 

Hasan Duygulu Klinik olarak Estetik Yüz Cerrahisi İşlemleri için bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Doktor Hasan Duygulu, Türkiye’nin en deneyimli estetik cerrahlarından biridir. Estetik cerrahi alanında birçok başarılı operasyona imza atmış ve bu alanda birçok deneyim kazanmıştır. Dr Hasan Dugulu, son derece yüksek müşteri sadakati ve memnuniyet puanlarına sahiptir. Sunduğumuz tüm yüz estetiği ameliyatları hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Tedaviler

Bişektomi

Bişektomi, normal kilo kategorisindeki herkese ve 18 yaş üstü herkese uygulanabilir. Bişektomi, fazla kilolu kategorisinde bulunan 45 yaş üstü kişilere doktorlar tarafından önerilmemektedir.

Dudak Kaldırma

Lip lift ameliyatı dudak-burun mesafesinin fazla olması veya üst dudağın ince olması nedeniyle uygulanan estetik bir tedavi yöntemidir. Gülüş estetiği için yapılan işlemlerden biridir.

Botoks

Botoks genellikle vücuda enjekte edilen bir toksindir. Bu toksine “Botulinum” toksini denir. Botoks, “Clostridium botulinum” adı verilen bir bakteriden üretilir.

Göz Kapağı Estetiği

İnsanların yaşlanması ve yerçekiminin etkisiyle alt ve üst göz kapaklarında deri fazlalığı oluşabilir. Göz kapağı derisi sarkabilir veya alt göz kapağında fazla yağ torbalanmaları olabilir.

Çene Estetiği

Fiziksel yüz görünümünü etkileyen önemli faktörlerden biri de çenedir. Çene bölgesine çeşitli estetik operasyonlar yapılabilmektedir. Bu operasyonlardan biri de “Çene Dolgusu” çene dolgusudur..

Kulak Estetiği

Kepçe kulak, vücudun işleyişini etkilemediği için hastalık kategorisine girmez.

Uzmanlarımıza Sorun!

Tüm sorularınıza cevap almak ve tedaviler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.