[rt_quote]

Özge…M

 

Burnumdan uzun süredir ameliyat olmak istiyordum ama nasıl olur şekli kötü olur mu bir sürü korkularım vardı bir sürü doktor araştırdım çok doktorla görüştüm bir türlü karar veremiyordum. Bir gün rastgele Medipol hastanesine gidip orda da muayene oldum. Şansıma nöbetçi doktor, Hasan Hocam’mış. 🙂 Tesadüf sonucu tanıştım ve iyi ki tanımışım. Ameliyat oldum. Şu an ikinci haftam. İyileştim, normal hayatıma döndüm. Burnum şu anda bile çok çok güzel. İyi ki onu seçmişim. 🙂

 

[/rt_quote][rt_quote]

Ez……İ

 

Kocaman ve kırık bir buruna sahiptim. Ameliyat olmaya karar verdikten sonra doktor araştırması yaparak Hasan Bey’i buldum. Çok doktora gittim ve kapalı burun ameliyatı olmak istediğim söyledim. Sadece dikişlerden korktuğum için çoğu, kapalı ameliyat yapamayacağını, bu işlemin açık olabileceğini söyledi. Lakin Hasan Bey, “Kapalı ameliyat yaparım.” dedikten sonra direkt karar verdim. Ameliyat sabahı Hasan Bey sabah güler yüzlü haliyle beni karşıladı ve ameliyat korkusunu yaşatmadı. Burnumu yaptırdığım için çok mutluyum. Özellikle Hasan Bey yaptığı için de çok mutluyum kendisine çok teşekkür ediyorum. Sayesinde küçük ve doğal bir buruna sahibim. Her şekilde bütün arkadaşlarıma, çevreme kendisini öneriyorum. Gönül rahatlığıyla ameliyat olabilirler. Hasan Bey, tekrardan teşekkürler.

[/rt_quote][rt_quote]

Um….

 

Öncelikle başarısından dolayı hasan beyi tebrik eder, göstermiş olduğu ilgiden dolayı da kendisine teşekkür
ederim. Burun estetiği için kendi branşında iyi doktorları araştırmaya başladım bir gün içinde beş doktordan randevu aldım. Kendileri ile görüştüm fakat Hasan Bey’in göstermiş olduğu ilgi, kendinden emin konuşmaları ve özgüveni beni tatmin etmişti. Yaklaşık 1 ay önce randevu aldım ve başarılı bir operasyon geçirdim. Her konuda çok memnun kaldım. Yaptığı işin arkasında duran her kontrolde ilk günkü ilgiyi ve özeni gösteren samimi, sıcak biri. Başarılarının devamını dilerim.

[/rt_quote][rt_quote]

Ha….

 

Hasan Bey’e çok teşekkür ediyorum. Hem burun hem de kulak estetiği yaptırdım. İkisini de aynı anda yaptı. Çok ama çok memnun kaldım. İkisi de çok güzel oldu. “Keşke daha önce gelseydim.” bile dedim.
Gerek ilgisi, gerek hoşgörüsü beni çok mutlu etti. Bu kadar ilgileneceğini düşünmemiştim doğrusu. Hasan Bey’i herkese tavsiye ederim sayesinde yüzüm gülüyor, kendisine çok çok teşekkür ederim.

[/rt_quote][rt_quote]

M…..

 

Küçük yaşta kırmış olduğum burun sebebiyle ve daha önce ameliyat olup bir türlü düzelmeyen uzun zamandır rahatsızlığını çektiğim, özellikle sol burun deliğinde solunum güçlüğü çektiğim buna takiben yorgunluk ve horlama şikayetlerim nedeniyle 13.07.2018 günü İstanbul / Sefaköy Medipol University HST – KBB bölümünde görevli Opr. Dr. Hasan Duygulu Bey’e muayene oldum ve bir ameliyat geçirdim. Yapılan muayene, ameliyat ve tedavi sonucunda Allah’ın izniyle 1 haftalık kısa bir süre içinde sağlığıma kavuştum ve çok memnun kaldım. Ben Almanya stajyerim (MTRA), röntgen asistanlığı okuyorum, burada birçok doktor olduğu halde Türkiye’de daha iyi ameliyatların gerçekleştildiğine inanıyordum ve orada olmakta karar kıldım, nihai öyle uldu ve çok başarılı bir ameliyat geçti. Hasan bey işinde çok başarılı ve bu başarının devamını diliyorum ve kesinlikle tavsiye edilecek bir Doktor, Tedavi ve Ameliyat öncesi ve sonrası göstermiş olduğu iyi niyet, güler yüz ve dürüstlüğünden dolayı kendisine muayene ve ameliyat olmaktan çok mutluluk duydum. Kendisine ve ayrıca emegi geçen tüm diğer çalışan personelin ilgisine teşekkür ediyorum.

[/rt_quote][rt_quote]

M…..

 

Ben uzun yıllar nefes almada zorluk çekiyordum. Bir çok doktor ameliyat dese de güvenip olamıyordum. Hasan Bey’in duyduğumda gidip görüştüm ve güvenip ameliyat oldum . Kendisi işinde başarılı iyi bir doktordur. Ben ameliyatımdan çok memnun kaldım. Kendisine teşekkür ederim.

[/rt_quote]