Rinoplasti Kliniğimize
Hoş Geldiniz

Burun estetiği ameliyatınız için estetik cerrah seçimi, hayalinizdeki buruna yolculuğunuzda önemli bir adım olup, alanında uzman bir doktor olan Hasan Duygulu gibi deneyimli ve profesyonel bir cerrah seçmeniz hayati önem taşımaktadır.

Hasan Duygulu’nun burun ameliyatı konusunda çok tecrübesi var ve arkasında birçok mutlu hasta var. Hayallerindeki buruna kavuşmak isteyen hastaları, son teknoloji yöntemlerin kullanıldığı kliniğimizde, Rinoplasti konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir ekiple ağırlıyoruz.

Tedaviler

Rinoplasti Operasyonu

Burun Estetiği, burnun şeklinde, kemiğinde ve kıkırdak yapısında meydana gelen bozulmayı onarmak için kullanılan bir tedavi yöntemidir.

Revizyon Burun Ameliyatı

Revizyon, düzeltme ameliyatı veya “ikincil burun ameliyatı” olarak da bilinir ve daha önce burun ameliyatı olmuş hastaların sorunlarını düzeltmek için yapılır.

Ameliyatsız Rinoplasti

Ameliyatsız burun estetiği ameliyatsız bir tedavi yöntemidir. Başka bir deyişle “15 dakikalık burun ameliyatı” olarak da tanımlanmaktadır. Ameliyatsız rinoplasti düşük riskli ve düşük maliyetlidir. 

Yüz Estetiği

Dış görünüş; hem erkekler hem de kadınlar için son derece önemlidir. Burun estetiği, lip lift ve daha birçok estetik operasyon sayesinde insanlar aradıkları fiziksel özelliklere sahip olurlar.

Uzmanlarımıza Sorun!

Tüm sorularınıza cevap almak ve tedaviler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.