GSM Numaranız

  Cinsiyetiniz
  KADINERKEK

  Konu Başlığı (İsteğe Bağlı)

  İletiniz

  Op. Dr. Hasan Duygulu’nun uzman ekibiyle gerçekleştirdiği burun ameliyatı, kapalı burun estetiği, burun estetiği, rinopilasti, burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak için telefon numaralarımız ve WhatsApp iletişim hattımız aracılığıyla şimdi iletişime geçin. Tüm merak ettiklerinizi sorun. Cevaplamaktan mutluluk duyarım.

  Burun ameliyatı kaç saat sürüyor?

  Burun estetik ameliyatları hastanın durumuna bağlı olarak olarak değişmektedir. Hastanın fiziksel durumu, burundaki septum eğriliği gibi durumlara bağlı olarak 2-2.5 saat arası sürmektedir.

  Burun ameliyatı kaç günde iyileşir?

  Burun estetiği ameliyatından sonra cildinizin normalden daha hassas olması herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Burun estetiği ameliyatı geçirmiş hastaların 30 gün içinde iyileştiğini söyleyebiliriz.

  Burun ameliyatı sonrası süreç nasıl işlemeli?

  Burun estetiği ameliyatı sonrasındaki süreçte dikkat etmeniz gereken ilk nokta, kafa içi basıncını arttıran durumlardan kaçınmak olmalıdır. Burun estetiği ameliyatı olmuş hastaları en tedirgin eden durum, bugün ameliyat sonrası hissedecekleri bu ağrı olabilir. Lakin bu tip durumlar, mevcut tıp dünyasının gerisinde kalmıştır. Ameliyat sonrasında bu tip durumlara sebebiyet verecek herhangi bir durum oluşmamakla birlikte, bazı hastalarda burun tamponu bile kullanılmamaktadır.