Op. Dr. Hasan Duygulu – Burun Estetiği ve Sağlığı, Yüz Estetiği

İstanbul’un merkezinde Nişantaşı’nda yer alan kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz yüz estetiği, burun estetiği ve sağlığı uygulamalarımız aşağıdaki gibidir.
Tedaviler hakkında fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

 

Adres????: Harbiye Mahallesi Mim Kemal Öke Caddesi No:6 Şişli/İstanbul

Telefon 

???? : (0530) 956 25 87
☎️ : 0212 296 44 06

E-Mail ????  : dr_hasan.duygulu@hotmail.com

WhatsApp ???? : wa.me/90530956258

Rinoplasti, Revizyon

Rinoplasti, Revizyon

Burunda kemer varsa, burun kalın veya inceyse, özgüveninizi sarsıyorsa, ameliyat bunun için iyi bir çözümdür. Burnun güzelliği, yüzle uyumu özgüveninizin de artmasını sağlar.

Kapalı Burun Estetiği

Kapalı Burun Estetiği

Burun estetiği, ikiye ayrılmıştır. Açık teknik burun ameliyatı ve kapalı teknik burun ameliyatı olmak üzere uygulanmaktadır. Doğru ve bilinçli yapıldığında iki teknikle de çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Yüze Dolgu Uygulaması

Yüze Dolgu Uygulaması

Uygulama “clostridium botilinium” adlı bakterinin bir toksinidir ayrıca uzun yıllardır göz ve nörolojik hastalıkların tedavilerinde kullanılmaktadır. Bölgedeki statik çizgilenmeler, botoxla kaybolmamaktadır.

Endoskopik Sinüs Cerrahisi

Endoskopik Sinüs Cerrahisi

Bazı anatomik varyasyonu olan insanlarda  nazal polipli insanlarda ya da mantarların sebep olduğu enfeksiyonlarda sinüzit bizim dışardan müdahelemiz olmadan geçmemektedir.

Çene Estetiği Uygulaması

Çene Estetiği Uygulaması

Yüz güzelliği, bütün organların birbiriyle uyumuyla ortaya çıkan bir kavramdır. Yüzde, burun ucu gibi çenemiz de yüz estetiğinde öne çıkan bir yapıdır.

Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

İleri yaşlara doğru ilk göz çevresinden  başlayan yaşlılık belirtileri, daha sonra göz kapağı sarkmalarına doğru ilerleyebilir.

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Yüz bölgesine hyalüronik asit dolguları da kullanılabileceği gibi hastanın kendi vücudundan alınan yağ dokuları ile de dolgu yapılabilir.

Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe Kulak Estetiği

Gelişimsel olarak kulak kepçesinin anatomisindeki bir takım yapıların eksikliğinden kaynaklı gereken, cerrahi uygulamadır.