Ameliyatsız Burun Estetiği ve Sonrası

Ameliyatsız Burun Estetiği Nedir?

Ameliyatsız burun estetiği burnunuzdaki estetik sorunlardan 10 dakika içinde kurtulmanızı sağlayan dolgu uygulamalarıdır. Özellikle burun ucunu hafifçe yukarı kaldırma, burun köprüsündeki basit şekil bozuklukları gibi sorunlar burun dolgusu ile düzeltilebilir.

Burun köprüsüne dermal dolgu uygulamasıdır. Pek çok hastamız, düz burun köprüsünden hoşnut değiller; Dermal dolgu, daha yüksek bir burun köprüsü oluşturmak için kullanılan son derece güvenli ve etkili bir uygulamadır. Yüz bölgesindeki milimetrelik kusurlar, ruhta bir kilometreye eşittir ve küçük değişiklikler ise hastaların yüz formuna muazzam bir iyileştirme verebilir. Ameliyatsız Burun estetiği ise işte tam bu noktada, burnunda radikal bir değişim istemeyen hastalarımıza uyguladığımız, dolgu işlemleriyle kontür düzenlenmesine yardımcı olan bir uygulamadır.

Yaklaşık yarım yüzyıldır pek çok sağlık alanında ve özellikle medikal estetik uygulamalarında kullanılan son derece güvenilir bir enjeksiyon olan dolgu- filler uygulamaları, cilt alt dokusuna sıvı şekilde enjekte edilebilen, içerisinde hyaluronik asit başta olmak üzere pek çok faydalı içeriğin bulunduğu, tamamlayıcı uygulamalardır. Dolgu uygulamaları, kırışıklık ve hacim kaybı yaşayan cilt sorunlarındaki etkinliğiyle beraber, kontür sorunu, burun ucu düşüklüğü yaşayanlara da pratik bir uygulamayla, çözüm sağlayabilirler. Dolgular, ameliyatsız yüz estetiği başlığı altında yüz dolgusu uygulaması içerisinde yer alarak, burun estetiği içinde pratik bir çözüm sağlamaktadır. Burnundaki düşüklükten şikayetçi olan, radikal bir değişim istemeyen ve cerrahi müdahalelerin olası risklerini almak istemeyen herkese uygulanabilir. Özellikle yeni bir profil oluşturma ve zaman içinde düşen ya da doğuştan düşük olan burun ucu için, son derece konforlu bir işlemdir. 

Ameliyatsız Burun Estetiği Sonrası

İşlem sonrası derhal sosyal hayatınıza geçiş yapabilirsiniz. Morluk ve ödem yaşanmaz. Herhangi bir iyileşme süreci ve zamanına gerek yoktur.