Hayal Ettiğiniz Burun
Bir Tık Uzağınızda

Hayaliniz Kurduğunuz Görünüme Kavuşmak İçin Hemen Randevu Alın
Op. Dr. Hasan Duygulu | KBB Uzmanı | Burun Estetiği Uzmanı

Randevu İçin

Sağlığınızı Önemsiyoruz

Toplum Sağlığını Korumak İçin Görüşmelerimiz
Covid-19 ile Mücadele Koşullarına Uygun Olarak Yapılmaktadır.

İletişim

Burun Estetiği

Burun Estetiği ; Görsel ve sağlık açısından son derece gerekli bir operasyondur. Burun şeklinden rahatsız olan insanlar bu durumu düzeltmek adına burun estetiğine başvururlar

Devamını Oku…

Kulak Estetiği

Kepçe kulak estetiği ameliyatı, gelişimsel olarak kulak kepçesinin anatomisindeki birtakım yapıların eksikliğinin cerrahi olarak yerine getirilmesi ya da…

Devamını Oku…

Yüz Estetiği

Bişektomi, Lip Lift, Göz Kapağı Estetiği, Yüze Dolgu ve Yüze Yağ Enjeksiyonu gibi çeşitleri olan yüz estetiği ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku…

Op. Dr. Hasan Duygulu Hakkında

Op. Dr. Hasan Duygulu1984 Tokat doğumludur. Ortaöğrenimini Tokat’ta, lise öğrenimini Trabzon Yomra Fen lisesinde tamamladıktan sonra 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesiyle tıp dünyasına giriş yapmıştır.
 
Fakülte bitiminden sonra Kulak Burun Boğaz alanında uzmanlaşmaya karar vermiştir. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bu alanda 5 yıl süreyle ihtisas yapmıştır.
Asistanlık zamanında kulak ameliyatı, baş ve boyun onkolojik ameliyatları, burun ameliyatı gerçekleştirmiştir. Tükürük bezi tümörlerinin cerrahisi konulu teziyle asistanlığını tamamlamıştır.

Devamını Oku…
doktorhasanduygulu

AYRICALIKLARIMIZ

24/7 Destek

Hastalarımıza ameliyatlarından önce veya sonra sürekli destek sağlıyoruz.

Uzman Doktor

Op. Dr. Hasan Duygulu mesleğine büyük bir aşk ile bağlı olup, sürekli yenlikleri takip etmektedir.

Şehrin Merkezinde

İstanbul’un incisi Nişantaşı’nda merkezi konumda hizmet

Güler Yüzlüü Hizmet

Sizleri önemsiyoruz ve düşünüyoruz. Sizlere her zaman güler yüzlü ve profesyonel hizmet sağlıyoruz

Uluslar Arası Hizmet

Yerli ve yabancı hastalarımıza en iyi şekilde hizmet verebilmek için buradayız.

Konaklama ve Transfer

İl dışından veya yurt dışından gelen hastalarımız için Konaklama ve Transfer hizmeti sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Burun estetiği hangi durumlarda yapılmalıdır?

Burundan nefes alma ve şekil bozukluğu problemi olan hastalar bu ameliyata aday hastalardır. Burun tıkanıklığı, şekil bozukluğu, ağzı açık uyuma ve horlama şikayeti olan, dış görünümünden rahatsız; yüzüne göre daha hacimli ,kemerli, ya da sağa veya sola doğru eğri, burun ucu düşüklüğü gibi şekil problemi olan hastalar eğer 17-18 yaşlarını doldurduysa bu ameliyatı olabilirler.

Burun estetiği yaş sınırı var mıdır

Bu konuda genel görüş yüz gelişiminin durmasından sonra yapılması en uygun olduğu yönündedir. 18 yaş buna uygun olup boy uzaması durmuş genç hastalarda 17 yaşında da uygulanabilir.

Burun estetiği doktoru nasıl seçilmelidir?

Burun estetiği ameliyatı bir organın çıkartılması ameliyatı değil de yeniden yapılandırıcı bir ameliyat olması ve uğraşılan anatominin de karmaşık bir anatomi olması sebebiyle biraz daha deneyim gerektiren bir ameliyat olması aşikar. Bu konu hakkında özel ilgilenmiş, gündemi ve yeni teknikleri takip eden yeterli sayıda ameliyat deneyimi olan hekim arkadaşları tercih etmelerini öneririm.

Burun ucu estetiği nedir?

Burun ucu estetiği burun kemerine dokunmadan burun ucuna sadece yapılan bir takım işlemlerle burun ucunun düzeltilmesi işlemidir. Ne gibi problemler olabilir. Burun ucu düşüklüğü, burun ucunun hacimli veya iki loblu görüntüsü olması , burun ucundaki kolumella dediğimiz kısmın yani burun deliklerini ikiye ayıran perdenin aşağı doğru sarkık olması gibi problemlerle hastalarımız en sık olarak başvurur biz de burun ucu estetiği ile düzeltme işlemi uygularız.

Randevu İçin

Burun Estetiği hakkında daha fazla bilgi almak veya randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  GSM Numaranız

  Cinsiyetiniz
  KADINERKEK

  Konu Başlığı (İsteğe Bağlı)

  İletiniz

  Ameliyat

  Neşter Takımı

  hasta

  muayene